chinking بولیوی دانلود بانجی جامپینگ

chinking: بولیوی دانلود بانجی جامپینگ مرگ دختر جوان بانجی جامپینگ مرگبار بولیوی دانلود فیلم

گت بلاگز وب‌گردی یک راه بسیار عالی جهت سوزاندن چربی‌های اضافه بدن

طناب زدن، یک راه بسیار عالی جهت سوزاندن چربی‌های اضافه بدن است و هر ساعت طناب زدن، حدود ۵۷۰ کیلوکالری انرژی می‌سوزاند.

یک راه بسیار عالی جهت سوزاندن چربی‌های اضافه بدن

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، آیا می دانید چگونه می توانید با تناسب اندام خود را در ورزش کوهنوردی ارتقا دهید، لیکن یکی از فاکتورهای مهم در ورزش کوهنوردی تناسب اندام و نداشتن اضافه وزن هست.

عبارات مهم : اندام

همچنین طناب زدن، یک راه بسیار عالی جهت سوزاندن چربی های اضافه بدن هست. طبق برآورد موسسات ملی سلامت آمریکا، هر ساعت طناب زدن، حدود 570 کیلوکالری انرژی می سوزاند.

این ورزش مفرح از تنوع بسیاری در تکنیک های ورزشی برخوردار بوده و حتی دارای فدراسیون جهانی هست. همچنین به نقل از انجمن پزشکی کوهستان ایران، جالب است بدانید که هر دقیقه طناب بازی در یک فرد به طور میانگین باعث مصرف حدود 10 تا 12 کیلوکالری انرژی می شود.

این انرژی معادل انرژی مصرفی در ورزش دو با سرعت حدود 10 کیلومتر در ساعت است که سرعت بالایی به حساب می آید.

در این رابطه حمید مساعدیان می گوید : مورد نیاز به ذکر است که عالی ترین راه لاغری محدود کردن مواد غذایی دریافتی بوده و ورزش تنها به عنوان مکمل در کنار رژیم غذایی توصیه می شود.

ورزش طناب زدن، باعث زیاد کردن ظرفیت قلبی تنفسی شده است و به علت فشاری که بر استخوان های اندام تحتانی وارد می کند، خاصیت ضد پوکی استخوان دارد و موجب تقویت عضلات و تاندون ها می شود.

در ضمن، تصور اینکه طناب زدن باعث شل شدن اندام هایی مانند سینه می شود درست نیست، ولی پوشیدن تاپ های چسبان می تواند تاثیرات احتمالی تروماهای وارده را در زن ها کمتر کند.

هر کس متناسب با توانایی هوازی اش می تواند جهت خود برنامه ای را در نظر بگیرد ولی در غیر ورزشکاران 5 دقیقه پیاده روی و یک دقیقه طناب زدن به دنبال آن مناسب است و فرد می تواند این مجموعه (5 دقیقه پیاده روی و یک دقیقه طناب زدن) را به هر تعداد که می تواند تکرار کند. اصولاً این ورزش را می توان یک روز در میان انجام داد و رعایت تعادل در شدت، مدت و دفعه های ورزش متناسب با وضع آمادگی جسمانی فرد مهم است.

منبع:تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اندام | انرژی | اضافه وزن | تناسب اندام | چربی های اضافه | اضافه وزن | طناب زدن | سوزاندن چربی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog