chinking بولیوی دانلود بانجی جامپینگ

chinking: بولیوی دانلود بانجی جامپینگ مرگ دختر جوان بانجی جامپینگ مرگبار بولیوی دانلود فیلم

گت بلاگز سیاسی مردم همچنان دلبسته و وفادار امام(ره) هستند

مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل عظیم الشان حضرت امام خمینی (ره) با حضور وزیر اطلاعات در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد.

مردم همچنان دلبسته و وفادار امام(ره) هستند

به گزارش حوزه دولتگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ وزیر اطلاعات در این مراسم گفت: در گذشت عالم بزرگوار مصیبتی جبران نشدنی است و امام (ره) از مصادیق بارزی بود که فقدانش جبران نشدنی است.
سید محمود علوی افزود: علاقه و ارادت ملت کشور عزیزمان ایران به خمینی کبیر(ره) علیرغم گذشت سالها از ارتحالش کم کردن نیافته بلکه به علت آشنایی زیاد از شاخصه های شخصیتی ایشان ، زیاد و درخشان تر شده است است.

عبارات مهم : سیاسی

وی گفت : حضور گسترده مردم در مراسم گرامیداشت امام (ره)نشان دهنده قدرشناسی مردم است.
وزیر اطلاعات ادامه داد: حضور مردم در نمازهای جمعه، روز قدس، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات های متفاوت نشان دهنده تاثیر امام خمینی (ره)و نفوذ شخصیت ایشان در دل مردم است.
او گفت : امام فقیهی نوپرداز و ژرف اندیش در بحث فقه و اصول است و فیلسوفی بود که از اندیشه عقلانی استدلالی با پیچیدگی های فلسفی برخوردار بود.
وی همچنین از امام به عنوان عارف، ادیب و شاعری با قلبی نورانی و عرفانی یاد کرد که زندگی ، شاخصه های شخصیتی و کمالاتش نگاه انسان را خیره می کند.
محمود علوی با بر شمردن شاخصه های امام(ره) در حوزه مدیریت سیاسی افزود: او مدیری تحلیل گر و دور اندیش بود که به قدرت مردم اعتماد داشت و اعتقاد بود اگر مردم در صحنه باشند دشمن نمی تواند کاری از پیش ببرد.
او با اشاره به دور اندیشی های امام در حوزه سیاست افزود: امام سالها پیش تر فروپاشی کمونیسم را آینده نگری کرده بود و به گورباچف گفته بود صدای شکستن استخوان مارکسیست به گوش می رشد.
علوی با اشاره به روح عظیم امام در مصائب افزود: در فاجعه جانسوز هفت ‎تیر ما شهید بهشتی را از دست دادیم و صبح هفت تیر مسئولان به دیدار امام خمینی(ره) رفتند و همه انتظار داشتند امام خمینی(ره) اندوه خود را از این ماجرا نشان دهند ولی امام راحل همانند کوهی این اتفاق مترقبه را تسلیت گفته و گفتند هنگامی که شما سیلی به صورت آمریکا می‎زنید آمریکا نیز عکس‎العمل نشان می‎دهد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه در قیام انقلاب اسلامی خاستگاه نخست مبارزه دانشگاه بود و در این محیط اسلام در اقلیت بود، تاکید کرد: خاستگاه دوم بازار بود و بعد از ماجرای سال ۱۳۴۲ بازاریان دل‎زده شده است بودند و انگیزه‎ای جهت مبارزه سیاسی نداشتند.
علوی با اشاره به اینکه سومین خاستگاه حوزه علیمه و روحانیون بودند و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به عنوان آیت الله مدرس انگیزه مورد نیاز را نداشتند و تصور می‎کردند که در جریان‎های سیاسی روحانیون کنار زده می‎شوند ، افزود: در این شرایط شاه تصور می‎کرد که فردی جلوی رویش نیست و برنامه‎های خود را جهت اسلام زدایی شروع کرد.
وی ادامه داد : در این ایام امام متوجه شد که شاه برنامه‎های اسلام‎زدایی را دنبال می‎کند و اگر جلویش گرفته نشود دیگر کاری نمی‎توان کرد.
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: امام خمینی در سخنرانی‎های خود در قم، با خطاب قرار دادن روحانیون آنها را به حرکت مبارزاتی متصل کرد.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با صحبت خود هیمنه آمریکا و پشتیبانی خارجی شاه را در کشور در هم می شکست ، افزود : امام خمینی (ره) مدیر جمهور آمریکا را در آن وقت فاسد‎ترین مدیر جمهور در دنیا معرفی می‎کرد.
وزیر اطلاعات ادامه داد : آن چیزی که در حرکت امام خمینی(ره) بی سابقه است این است که در قیام ، نیروهای مسلح کشور را در کنار انقلاب می دانست و به شاه با لحن تندی می گفتند کاری نکنید که بگویم شما را از این کشور بیرون کنند.
وی بابیان اینکه امام خمینی(ره) با ارتش با نگاه پدرانه سخن می گفت، افزود: امام خمینی(ره) ارتش را جهت مملکت و ملت می دانستند و می گفتند که ارتش را باید به ملت برگردانیم.
وی گفت: امام خمینی(ره) مسیر انقلاب را در زمانی شروع کرد که امید به پیروزی نبود ولی ایشان توانستند انقلاب را به پیروزی برساند.
وی تاکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی نیز با هدایت پیامبرگونه خود توانستند کشور را در برابر توطئه ها، تحریم و جنگ نظامی پیش ببرد.
علوی با بیان اینکه بعد از ارتحال امام خمینی(ره) مجلس خبرگان رهبری به شایستگی بار مسئولیت را به دوش مقام معظم رهبری نهاد (مد ظله العالی)، افزود : امروزه با رهبری و درایت رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)کشور از جمهوریت اسلامی خود دفاع می کند و کشورهای دیگر اسلامی نیز از آن درس می گیرند.درس می گیرند.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه چشم کشورهای اسلامی امروز به انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)است، گفت: ملت کشور عزیزمان ایران هوشمندانه در صحنه انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می کنند و از مسیر امام خمینی(ره) و آرزوی بزرگ های بلند انقلاب اسلامی صیانت می کنند.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: سیاسی | اسلامی | آمریکا | انقلاب | اطلاعات | امام خمینی | مقام معظم رهبری | مجلس خبرگان رهبری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog