chinking بولیوی دانلود بانجی جامپینگ

chinking: بولیوی دانلود بانجی جامپینگ مرگ دختر جوان بانجی جامپینگ مرگبار بولیوی دانلود فیلم

گت بلاگز اصفهان توجه به محیط زیست و میراث فرهنگی اولویت طرح های توسعه وزارت نیروست

قائم مقام وزیر نیرو گفت: در توسعه زیرساختهای صنعت آب و برق کشورمان باید توجه به پرسشها زیست محیطی، اجتماعی و میراث فرهنگی را در اولویت قرار داد.

توجه به محیط زیست و میراث فرهنگی اولویت طرح های توسعه وزارت نیروست

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ستار محمودی امروز در همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور در اصفهان افزود: پیش از عملیات اجرایی و احداث هر نوع سازه ای اعم از تونل، سد و نیروگاه باید تمام جوانب اجتماعی، زیست محیطی و میراث فرهنگی آن را سنجید تا طرح توسعه ای تازه باعث خلل در سایر بخشها نشود.

وی ادامه داد: مستندسازی و جلب رضایت مردم باید بطور جدی از سوی روابط عمومی های بخش برق و آب این وزارتخانه دنبال شود.
قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به پرسشها خشکسالی در استان اصفهان، اظهارکرد: هماهنگی های محلی در این استان از سوی استانداری اصفهان می تواند زمینه تخصیص داده شده است بهینه آب به شمار بیشتری از مردم را رقم بزند.
محمودی با بیان اینکه تاکنون در حوزه مدیریت مصرف بهینه در بخش آب و برق بصورت جزیره ای عمل کرده ایم، گفت: در این عرصه نیازمند فعالیتهای اساسی و چشمگیر هستیم، لیکن جهت مثال کم کردن مصرف یکهزار مگاواتی برق می تواند زمینه را جهت گسترش طرحهای تازه مهیا کند.
وی اضافه کرد: مدیران روابط عمومی صنایع آب و برق کشورمان باید اطلاع رسانی عمومی و تخصصی را در کنار هم انجام دهند و از ابزارهای کارآمد در این زمینه استفاده کنند.
همایش سراسری مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور با حضور مدیران این بخش ها روز چهارشنبه در هتل کوثر اصفهان برگزار شد.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : اصفهان

واژه های کلیدی: اصفهان | روابط عمومی | برگزاری همایش | مدیران روابط عمومی | صنعت آب و برق کشور در اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog